Ã–VRIGT / Speglar / Spegelram 11755404

nr 1175 5404

Spegelram

Nyrokoko, 200x80

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 april 2018
kl 20:59:14

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.